BERZh-i ndihmon bizneset me 5 milionë euro - Bota Sot
BERZh-i ndihmon bizneset me 5 milionë euro

Biznes

BERZh-i ndihmon bizneset me 5 milionë euro

Më: 25 korrik 2016 Në ora: 09:44
BERZh

NLB Bank ka nënshkruar marrëveshje me BERZh-in me një kredi prej 5 milionë euro në përkrahje të biznesit dokumentar dhe financiar tregtar.

NLB Banka do të përdor programin për të ndihmuar ndërmarrjet e vogla dhe të mesme për tregtimin financiar përreth kufijve të vendit.

Ky është bashkëpunimi i parë i BERZH-it me NLB Bankën në Prishtinë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera