Ja çfarë moti do të kemi nesër - Bota Sot
Ja çfarë moti do të kemi nesër

Kosova

Ja çfarë moti do të kemi nesër

Më: 19 dhjetor 2018 Në ora: 22:08
Foto ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se, nesër në vendin tonë, mëngjesi do të jetë relativisht i ftohtë dhe me ngrica, ndërsa temperaturat minimale do të arrijnë në -5 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Mëngjesi do të jetë relativisht i ftohtë dhe me ngrica. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -5 deri -4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i juglindjes”, njofton IHMK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...