Vendoset trari i fundit në urën e autostradës "Arbën Xhaferi" - Bota Sot
Vendoset trari i fundit në urën e autostradës "Arbën Xhaferi"

Kosova

Vendoset trari i fundit në urën e autostradës "Arbën Xhaferi"

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 11:35
Ilustrim

Ministri i Infrastrukturës Pal Lekaj, merr pjesë në vendosjen e trarit të fundit në urën 407 të autostradës “Arbën Xhaferi”.

“Ekipet e mediave do të priten nga punonjësit e projektit në orën 13:30 në nyjën lidhëse në Doganaj dhe do të shoqërohen deri tek pika më e lartë e urës më të gjatë në rajon”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Infrastrukturës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...