Çfarë pritet të ndodhë sot në vendin tonë? - Bota Sot
Çfarë pritet të ndodhë sot në vendin tonë?

Kosova

Çfarë pritet të ndodhë sot në vendin tonë?

Më: 22 dhjetor 2018 Në ora: 08:03
Ilustrim

Sot në vendin tonë nuk pritet të ketë shumë aktivitete.

10:00

Oda e Avokatëve të Kosovës organizon ceremoninë solemne të “Ditës së Avokatisë”. Me këtë rast do të mbahet konferenca me temën “Liria e shprehjes dhe tejkalimi i saj”. (Hotel “Swiss Diamond”, Prishtinë)

11:00

Kryetari i Lëvizjes për Bashkim (LB), Valon Murati, mban konferencë për medie lidhur me zhvillimet e fundit politike rreth bisedimeve Kosovë – Serbi. (Selia e LB-së, Prishtinë)

12:00

Lëvizja Vetëvendosje mban konferencë për medie. (Zyrat e VV-së, Arbëri)

12:00

Mbahet ceremonia e shpalljes së laureatëve të skijimit për vitin 2018. (Hotel “Sirius”, Prishtinë)

14:00

Promovohet libri i autorit Sali Bashota “Asnjë zë tjetër”, botim i Shtëpisë Botuese AAB. (Kolegji AAB, Fushë-Kosovë)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...