Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti - Bota Sot
Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti

Kosova

Hoxha Sadri Zekaj ia uron Krishtlindjet priftit Viktor Sopi! Shikoni si reagon prifti

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 22:31

Sonte në emisionin “Kojshia Show” i cili është një ndër emisionet më të shikuar në vend ishin mysafirë hoxha Mulla Sadri Zekaj dhe prifti Don Viktor Sopi, ku ndër të tjera hoxha i uroj Krishtelindjet priftit!

Mulla Sadri Zekaj shembull i tolerancës fetare në Kosovë. Kurse, për të parë shikone në videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...