Sot -7 në Kosovë, por pas dy ditësh “do të ngriheni” nga i ftohti! - Bota Sot
Sot -7 në Kosovë, por pas dy ditësh “do të ngriheni” nga i ftohti!

Kosova

Sot -7 në Kosovë, por pas dy ditësh “do të ngriheni” nga i ftohti!

Më: 5 janar 2019 Në ora: 14:31
Ilustrim

Temperatura të ulëta po shënohen në vendin tonë. Nga -4 deri në -7 janë temperaturat që kanë lëvizur sot në territorin e Republikës së Kosovës.

Mirëpo, ditë të ftohta pritet të jenë nesër, sidomos pasnesër.

Sipas weather, moti të hënën pritet të shkoj deri në -14 gradë celcius.

 

Image
Do të fryjë erë nga verilindja dhe veriperëndimi me shpejtësi 1-8m/s.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...