Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 14 janar 2019 Në ora: 07:01
Foto ilustrim

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe kohë pas kohe me diell.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -9 deri -7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të ketë luhatje duke regjistruar vlera nën kufijtë e normales. Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi 1-12m/s.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...