Foto të personave të lënduar nga shpërthimi në Rahovec - Bota Sot
Foto të personave të lënduar nga shpërthimi në Rahovec

Kosova

Foto të personave të lënduar nga shpërthimi në Rahovec

Më: 18 janar 2019 Në ora: 23:38
Foto të personave të lënduar nga shpërthimi në Rahovec

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, ka vizatuar të lënduarit në Spitalin e Gjakovës, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit mbeten të lënduar 11 persona. Latifi ka treguar se të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.

“Vizitova në Spitalin e Gjakovës të lënduarit e shpërthimt në Ratkoc. Pashë nga afër gjendjen e bashkëqytetarëve dhe njëkohësisht u sigurova nga Drejtori i Spitalit, Ahmet Asllani se të gjithë të lënduarit janë trajtuar dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetë”, ka shkruar ai në Facebook.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...