Shijojeni të dielën, këto do të jenë temperaturat - Bota Sot
Shijojeni të dielën, këto do të jenë temperaturat

Kosova

Shijojeni të dielën, këto do të jenë temperaturat

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 07:26
Ilustrim

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot do të mbajë mot i ndryshueshëm por pa reshje.

“Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-7 m/s”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat