Për herë të parë rrëfehet e mitura nga Drenasi, tregon historinë me arsimtarin dhe policin të cilët e dhunuan

Kosova

Për herë të parë rrëfehet e mitura nga Drenasi, tregon historinë me arsimtarin dhe policin të cilët e dhunuan

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 19:39
Foto ilustrim

Të enjten ka munguar në shkollë A.G. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar se ishte viktimë seksuale e arsimtarit të saj, Shkelzen Xhekaj dhe hetuesit policor, Vesel Veseli.

E ligsht fizikisht, por e fortë shpirtërisht, vajza nga Drenasi ka rrëfyer për Insajderin gjithë përvojën e saj të përjetuar që nga mosha 15 vjeç e gjysmë.]

Intervistën e gjeni duke klikuar KËTU.

Ajo, tashmë ka marrë mbështetjen familjes së saj, por edhe gjithë Kosovës. E ulur në një stol druri, me kokë të mbuluar me kapele, vajza e dhunuar është zotuar se nuk do të dorëzohet më derisa përdhunuesit e saj të marrin dënimin e merituar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat