Drenori: Ka mundësi që Lladrovci e ka ditur që polici po abuzonte edhe me një zyrtare në komunë

Kosova

Drenori: Ka mundësi që Lladrovci e ka ditur që polici po abuzonte edhe me një zyrtare në komunë

Nga: K.M Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 20:27
Ramiz Lladrovci & Xhavit Drenori

Në lidhje me rastin që ka marrë vëmendjen e gjithë Kosovës dhe jo vetëm, prap ka folur ish-kandidati për kryetarë të Komunës së Drenasit Xhavit Drenori i cili ka hedhur dyshime në kryetarin aktual të qytetit të Drenasit se nëse do të bënte sa duhet, sot mbase nuk do të ndodhte ajo që ka ndodhur me policin Veseli.

Ja postimi i Drenorit

Ka dyshime që kryetari Lladrovci ka qenë i informuar më herët me veprime të paligjshme të policit V.V. të natyrës së njëjtë me një zyrtare komunale.

Një pyetje:

Ku mbeti rasti? 
Kush e fshehi?

Sikur t’i shkohej deri në fund atij rasti, nuk do të ndodhte rasti i 16 vjeçares.

Kryetari duhet të flas!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat