Ja moti për sot - Bota Sot
Ja moti për sot

Kosova

Ja moti për sot

Më: 3 mars 2019 Në ora: 08:36
Ilustrim

Moti sot në Kosovë do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe më i freskët me erë të dobët deri mesatare veriore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus katër deri katër gradë, ndërsa ajo e ditës do të jetë në interval prej pesë deri 15 gradë Celsius.

Nga e hëna sërish do të mbizotërojë mot stabil dhe më i ngrohtë me erë kryesisht jugperëndimore. Nga e marta në juglindje temperatura do të tejkalojë 20 gradë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...