Moti për sot dhe ditët në vijim (tabela) - Bota Sot
Moti për sot dhe ditët në vijim (tabela)

Kosova

Moti për sot dhe ditët në vijim (tabela)

Më: 7 mars 2019 Në ora: 00:07
Ilustrim

Deri në fundjavë, në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i ngrohtë, me vranësira dhe diell.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 4C deri në 6C, e maksimalet nga 14C deri në 19C, e në Dukagjin mund të arrijnë edhe deri në 20C.

Parashikimi i detajuar:

7.03 – Më ngrohtë, kryesisht me vransira të nivelit të lartë dhe intervale të gjata me diell.

8.03 – Ngrohtë, kryesisht me vransira dhe intervale me diell.

9.03-10.03 – Në fundjavë ngrohtë, me vransira dhe intervale më të gjata me diell ditën e diel.

11.03 – Vransirat do të shtohen, e pasdite dhe në mbrëmje mundësi për reshje shiu.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...