Diskutohet kompensimi i orëve të humbura gjatë grevës (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Diskutohet kompensimi i orëve të humbura gjatë grevës (Drejtpërdrejt)

Kosova

Diskutohet kompensimi i orëve të humbura gjatë grevës (Drejtpërdrejt)

Më: 15 mars 2019 Në ora: 09:52
Ilustrim

Është duke u mbajtur mbledhja e Komisionit për Arsim, Shkencë dhe Teknologji, ku do të diskutohet lidhur me kompensimin e orëve të humbura nga greva e mësimdhënësve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...