Veseli e Tahiri vizitojnë sot Agjencinë kundër Korrupsionit - Bota Sot
Veseli e Tahiri vizitojnë sot Agjencinë kundër Korrupsionit

Kosova

Veseli e Tahiri vizitojnë sot Agjencinë kundër Korrupsionit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 09:03
Kadri Veseli dhe Abelard Tahiri

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, do të vizitojë sot Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Në këtë vizitë kreyeparlamentari Kadri Veseli do të shoqërohet nga ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...