Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 07:18
Ilustrim

Moti gjatë ditës së sotme në vendin tonë do të jetë kryesisht me vranësira dhe intervale me diell, ndërsa në mbrëmje priten kthjellime.

Edhe pse mëngjesi ka qenë më i freskët, meteorologët parashikojnë se me kalimin e orëve gjatë ditës do të rriten edhe temperaturat dhe do të jetë mot më i ngrohtë.

Temperatura minimale sot do të shënojë 3 gradë celsius, ndërsa ato maksimalet do të shkojnë deri në 18 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...