Fushë Kosova, vendtakimi i radhës i deputetëve me qytetarë - Bota Sot
Fushë Kosova, vendtakimi i radhës i deputetëve me qytetarë

Kosova

Fushë Kosova, vendtakimi i radhës i deputetëve me qytetarë

Më: 3 prill 2019 Në ora: 07:01
Fushë Kosova

Kuvendi i Republikës së Kosovës, me iniciativën e Forumit për Transparencë Parlamentare vazhdon me organizimin e Ditëve te Kuvendit.

Gjatë takimeve publike nëpër qytetet e Kosovës, qytetarët do të kenë mundësinë të diskutojnë drejtpërdrejt me deputetët.

Takimi i radhës do të mbahet sot në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal në Fushë Kosovë.

Deputetët pjesëmarrës: Doruntinë Maloku-Kastrati – LDK, Flora Brovina – PDK, Fitore Pacolli – Dalipi – LVV, Ahmet Isufi – AAK, Shqipe Pantina – PSD dhe Haxhi Shala – Nisma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...