Aksident i rëndë, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident i rëndë, ka të lënduar

Kosova

Aksident i rëndë, ka të lënduar

Më: 8 prill 2019 Në ora: 14:11
Foto

Një i tillë i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme, në rrugën Rahovec-Malishevë.

Besohet se nga ky aksident kanë mbetur të lënduar dy persona.Në aksident janë përfshirë dy vetura të tipit ‘Golf ’ dhe një kamion.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente.Policia e Kosovës ka apeluar vazhdimisht tek pjesëmarrësit në trafik që të kenë kujdes të shtuar, në mënyrë të shmangies së aksidenteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...