Zhduket një vajzë në Viti - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Viti

Kosova

Zhduket një vajzë në Viti

Më: 9 prill 2019 Në ora: 13:01
Ilustrim

Një prind ka raportuar në polici, rreth orës 23:50 mbrëmjen e së hënës, se vajza e tij është larguar nga shtëpia.

Ngjarja ka ndodhur në Viti dhe ende nuk dihet lokacioni i vajzës.

Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...