Ky do të jetë moti për sot - Bota Sot
Ky do të jetë moti për sot

Kosova

Ky do të jetë moti për sot

Më: 17 prill 2019 Në ora: 07:09
Foto ilustrim

Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ngritur atmosferik.

Në këto kushte do të mbajë mot me diell dhe vranësira të ndërrueshme.

Vranësirat gjatë ditë së enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 2-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 12-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...