Parashikimi i motit për të dielën në Kosovë - Bota Sot
Parashikimi i motit për të dielën në Kosovë

Kosova

Parashikimi i motit për të dielën në Kosovë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 06:32
Ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar për motin që pritet të jetë gjatë ditës së sotme në Kosovë.

Sipas njoftimit, moti do të karakterizohet kryesisht me diell dhe i qetë.

Temperaturat maksimale pritet të arrijnë deri në 19 gradë celsius.

Shtypja atmosferike mbetet e lartë, dukshëm mbi vlerat e normales.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...