Ja çka pritet të ndodhët sot në Kosovë - Bota Sot
Ja çka pritet të ndodhët sot në Kosovë

Kosova

Ja çka pritet të ndodhët sot në Kosovë

Më: 28 prill 2019 Në ora: 07:27
Ilustrim

Mbahet gara automobilistike “Drag Race 2019”. (Pista e vjetër të Aeroportit në Sllatinë, ora 10:30)

Filharmonia e Kosovës dhe Chopin Piano Fest mbajnë konferencë. (Salla e Kuqe e Pallatit të Rinisë në Prishtinë, ora 14:00)

Orkestra e Filharmonisë së Kosovës, në bashkëpunim me Chopin Piano Fest, mbanë koncert. (Salla e Kuqe e Pallatit të Rinisë në Prishtinë, ora 20:00).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...