Obiliq, investime të reja në fushën e shëndetësisë - Bota Sot
Obiliq, investime të reja në fushën e shëndetësisë

Kosova

Obiliq, investime të reja në fushën e shëndetësisë

Më: 23 maj 2019 Në ora: 12:38
Xhafer Gashi

Në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Obiliq, sot u përurua dhoma e triazhimit, projekt i financuar nga taksapaguesit zvicran përmes AQH-së dhe Ministrisë së Shëndetësisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...