Bombë te Këshilli Gjyqësor i Kosovës - Bota Sot
Bombë te Këshilli Gjyqësor i Kosovës

Kosova

Bombë te Këshilli Gjyqësor i Kosovës

Më: 24 maj 2019 Në ora: 11:29
Foto

Policia ka marr një alarm për bombë afër Prokurorisë së Shtetit, më saktësisht te Këshilli Gjyqësor i Kosovës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka siguruar hapësirat përreth

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...