Çka do të ndodhë sot në Kosovë? - Bota Sot
Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Kosova

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Më: 25 maj 2019 Në ora: 07:53
Ilustrim

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës (OEK), Berat Rukiqi pret në takim delegacionin e Kryetarëve të Odave të Ballkanit Perendimor, anëtarë të Bordit Menaxhues të CIF-it. (OEK, 09:15)

Një delegacion i kryetarëve të Odave Ekonomike të Ballkanit Perëndimor do ta vizitojë Parkun e Inovacionit dhe Trajnimeve në Prizren. (Parku i Inovacionit në Prizren, ora 11:00)

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim – TIKA organizon seminare të edukimit special në Kosovë. (Amfiteatri i Bibliotekës Qendrore Universitare (Amfiteatri i Bibliotekës Qendrore Universitare, ora 12:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...