Shoqërohet në Polici personi i cili dyshohet se e sulmoi gruan rome në Lipjan - Bota Sot
Shoqërohet në Polici personi i cili dyshohet se e sulmoi gruan rome në Lipjan

Kosova

Shoqërohet në Polici personi i cili dyshohet se e sulmoi gruan rome në Lipjan

Më: 30 maj 2019 Në ora: 16:17
Ilustrim

Policia njofton se si rezultat i hetimeve intensive të njësiteve policore, është arritur të identifikohet dhe njëherit të shoqërohet në stacion policor, personi i dyshuar viti i lindjes (2002) i cili ka qenë i përfshirë në këtë rast.

Personi i dyshuar pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar është liruar në procedurë të rregullt, përderisa Policia e Kosovës do të vazhdojë me angazhimet e saj policore me qëllim të parandalimit të rasteve të tilla krijimit të lirisë së lëvizjes së lirë për të gjithë qytetarët pa dallime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...