Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 31 maj 2019 Në ora: 08:19
Ilustrim

Meteorologët kanë parashikuar mot më të ftohtë dhe kryesisht të vranët për sot në vendin tonë.

Pasdite vende-vende mund të zhvillohen edhe shtrëngata me shi.

Temperaturat minimale do të shënojnë 6 gradë celsius, ndërsa ato maksimalet deri në 19 gradë celsius.

Era do të fryejë nga verilindja 2-6m/s, me hove deri në 12m/s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...