Kryetari i Deçanit ka pritur në takim komandantin e KFOR-it - Bota Sot
Kryetari i Deçanit ka pritur në takim komandantin e KFOR-it

Kosova

Kryetari i Deçanit ka pritur në takim komandantin e KFOR-it

Nga: A.SH Më: 3 qershor 2019 Në ora: 13:49
Pamje nga takimi

Kryetari i Deçanit ka pritur në takim komandantin e KFOR-it

Kryetari I Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka pritur në takim komandantin e KFOR-it, Gjeneral Major Lorenzo D’Addario.

Ai përmes facebook ka shkeruar se me komandantin e KFOR-it, biseduam për zhvillimet aktuale në vend.

Statusi i plotë:

Prita sot,në takim komandantin e KFOR-it, Gjeneral Major Lorenzo D’Addario, me të cilin biseduam për zhvillimet aktuale në vend.

Komandantin D’Addario e falenderoj për vizitën,gjithashtu për punën e tyre, në misionin për paqe dhe stabilitet!

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...