Zhduket një person në Pejë - Bota Sot
Zhduket një person në Pejë

Kosova

Zhduket një person në Pejë

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 13:23
Ilustrim

Një person është zhdukur dje në Pejë.

Vëllai i tij e ka raportuar rastin në polici se ai pasi ka dalë nga shtëpia në mëngjes nuk është kthyer më dhe ende nuk dihet vendndodhja e tij.

Sipas vëllait të tij, ai vuan nga sëmundje psikike dhe përdor terapi.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti është nën hetime nga njësitet policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...