Po ‘digjeni’ sot nga vapa? Shikoni se çka ju pret ditët e ardhshme - Bota Sot
Po ‘digjeni’ sot nga vapa? Shikoni se çka ju pret ditët e ardhshme

Kosova

Po ‘digjeni’ sot nga vapa? Shikoni se çka ju pret ditët e ardhshme

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 17:52
Foto ilustrim

Moti ka befasuar vendin ditën e sotme, pasi temperaturat kanë shkuar deri në 31 gradë, e kjo pas disa ditëve me plotë ndyshme të motit.

Por, nesër përsëri zbresin temperaturat për pak gradë.

Sipas Prishtina Weather temperature maksimale nesër do arrijë 27 gradë, por përcillet me vranësira, dhe ka mundësi të vogla për reshje shiu. Për t’u ngritur përsëri nga dita e martë.

Ndryshe sipas parashikuesve të huaj të motit, ne rajonin e Ballkanit na presin stuhi të mëdha me erëra të forta, breshër dhe shi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...