Shi i rrëmbyeshëm në Rahovec, vërshohen rrugët - Bota Sot
Shi i rrëmbyeshëm në Rahovec, vërshohen rrugët

Kosova

Shi i rrëmbyeshëm në Rahovec, vërshohen rrugët

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 18:22
Shi i rrëmbyeshëm në Rahovec

Vërshime ka pasur në rrugët kryesore të qytetit, të cilat janë bërë të pakalueshme për qytetarët.

Një qytetarë e ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku mund të shihen vërshimet.

Gjatë javës së kaluar, Rahoveci dhe Suhareka kanë pësuar dëme në bujqësi nga vërshimet dhe breshëri, ndërsa kanë kërkuar ndihmë nga ana e qeverisë për kompensi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...