Parashikimi i motit për të martën - Bota Sot
Parashikimi i motit për të martën

Kosova

Parashikimi i motit për të martën

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 00:45
Foto ilustrim

Prishtina Weather njofton se java fillon me vranësira dhe mundësi për shtrëngata me shi, madje edhe temperaturat në rënie.

Për ditën e martë parashihet paradite me kthjellime, e në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Ditën kryesisht me vranësira, e priten zhvillime të shtrëngatave të shpërndara me shi.

Temperatura maksimale do të jetë 26 gradë Ceslsius, ndërsa ajo minimale 15 gradë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...