Moti ndryshon sot - Bota Sot
Moti ndryshon sot

Kosova

Moti ndryshon sot

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 06:56
Ilustrim

9.07.2019 - Deri nga mesdita kryesisht me diell. Pasdite priten zhvillime të vransirave dhe të shtrëngatave të shpërndara me shi. Reshje lokale shiu me mundësi edhe për bubullima priten edhe më vonë gjatë natës. Erë mesatarisht e fuqishme nga verilindja 4-11m/s, e kah Dukagjini paradite nga jugperëndimi 6-12m/s. Indeksi UV: 8.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...