Gratë vjedhin lule me rrënjë në Podujevë - Bota Sot
Gratë vjedhin lule me rrënjë në Podujevë

Kosova

Gratë vjedhin lule me rrënjë në Podujevë

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 14:54
Pamje nga video

Dy gra janë parë duke vjedhur disa lule me rrënjë në një vazo në qendër të qyteti të Podujevës.

Derisa ato ecin pranë luleve, njëra nga gratë zgjatë dorën me shpejtësi e e vjedh lulen dhe e merr atë me rrënjë.

Ajo është kap nga kamerat e sigurisë të një dyqani në Podujevë.

Më poshtë mund të shihni videon:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat