Vozitje me shpejtësi të madhe në kahun e kundërt në magjistralen Prishtinë – Podujevë - Bota Sot
Vozitje me shpejtësi të madhe në kahun e kundërt në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Kosova

Vozitje me shpejtësi të madhe në kahun e kundërt në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 17:38
Foto

Lëvizjet në kah të kundërt të automjeteve ndodhin shpeshherë nëpër rrugë të ndryshme të Kosovës.

Në disa prej tyre kanë rezultuar edhe me fatalitet, teksa një veturë sot në kah të kundërt ka lëvizur edhe në magjistralen Prishtinë – Podujevë.

Në një video, shihet vetura e cila lëviz në kahun e kundërt të kësaj rruge.

Ndëkaq, Policia vazhdimisht po apelon nga qytetarët në përgjithësi dhe drejtuesit e automjeteve në veçanti, që të respektojnë rregullat e trafikut rrugor, me theks të veçantë të mos bëjnë shkelje të rregullave të qarkullimit,./Llapi.info/

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...