Imri Ahmeti zgjedhet kryetar i degës së LDK-së në Lipjan - Bota Sot
Imri Ahmeti zgjedhet kryetar i degës së LDK-së në Lipjan

Kosova

Imri Ahmeti zgjedhet kryetar i degës së LDK-së në Lipjan

Nga: A.SH Më: 13 korrik 2019 Në ora: 21:14
Imri Ahmeti

Deputeti i LDK-së Ismet Beqiri uron Imri Ahmetin, për zgjedhjen kryetar të degës së LDK-së në Lipjan, duke thënë se i dëshirojmë vazhdimin e suksesshëm të punëve si deri më tani.

Postimi në Facebook:

Sot në Kuvendin e IX-të Zgjedhor Dega e LDK-së në Lipjan, delegatët e Degës rizgjedhën për
Kryetar Dege z. Imri Ahmeti.
Kryetarit i dëshirojm vazhdimin e suksesshëm të punëve si deri më tani, si Kryetar Dege dhe i Komunës së Lipjanit.✌️✌️
I.Beqiri

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...