Çka do të ndodhë sot në Kosovë? - Bota Sot
Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Kosova

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 07:46
Prishtinë.

Gjatë ditës së sotme nuk janë planifikuar shumë aktivitete. Do të mbahen dy aktivitete kulturore, Hardh Festi-i do të mbajë konferencë në Rahovec ndërkaq do të shfaqet edhe një dokumentar për Gylenistët në Kino “Armata” në Prishtinë

Hardh Fest mban konferencë për media ku do të zbulohet slogani dhe programi i Hardh Fest 2019 dhe po ashtu do të mbahet Ora Poetike. (Shtëpia e Verës, Rahovec, ora 18:00)

Shoqata Kulturo Artistike dhe Sportive “Gerçek” shfaq dokumentarin “Rrjeti: Fytyra e errët e Gylenistëve”. (Kino “Armata”, Prishtinë, ora 19:00).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...