Reçica uron përfaqësuesen e UNDP-së në Kosovë për marrjen e detyrës - Bota Sot
Reçica uron përfaqësuesen e UNDP-së në Kosovë për marrjen e detyrës

Kosova

Reçica uron përfaqësuesen e UNDP-së në Kosovë për marrjen e detyrës

Nga: A.SH Më: 15 korrik 2019 Në ora: 14:44
Skender Reçica dhe Maria Suokko

Ministri Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur në takim përfaqësuesen e përhershme të UNDP-së në Kosovë, znj.Maria Suokko.

Ai përmes një statusi në Facebook, e ka uruar për marrjen e detyrës dhe i ka uruar suksese në punën e saj

Postimi në Facebook:

Mirëprita në takim përfaqësuesen e përhershme të UNDP-së në Kosovë, znj.Maria Suokko të cilën e urova për marrjen e detyrës dhe i urova suksese në punën e saj.

MPMS dhe UNDP kanë të thelluar bashkëpunimin në shumë projekte të rëndësishme, posaçërisht në rritjen e mundësive për punësim.

Me znj.Suokko u dakorduam që të thellojmë edhe më tej bashkëpunimin në projekte të radhës në të mirë të qytetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...