70 mijë euro për sigurimin fizik për shtëpinë e pleqve dhe të rinisë në Graçanicë - Bota Sot
70 mijë euro për sigurimin fizik për shtëpinë e pleqve dhe të rinisë në Graçanicë

Kosova

70 mijë euro për sigurimin fizik për shtëpinë e pleqve dhe të rinisë në Graçanicë

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 23:00
ilustrim

Komuna e Graçanicës për tri vjet ka planifikuar shërbimet e sigurimit fizik për shtëpinë e pleqve dhe shtëpinë e rinisë.

Siç bëhet e ditur në një kontratë, kjo komunë që udhëhiqet nga kryetari Srgjan Popoviq, ka ndarë 70 mijë euro për shërbimet e sigurimit fizik për këto shtëpi.

Kohëzgjatja e kontratës është 36 muaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...