Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 07:06
Foto ilustrim

Sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...