Shqyrtohet projektligji për Inspektoratin e Punës - Bota Sot
Shqyrtohet projektligji për Inspektoratin e Punës

Kosova

Shqyrtohet projektligji për Inspektoratin e Punës

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 07:48
Foto ilustrim

Komisioni për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Në rend ditë është shqyrtimi i Projektligjit për Inspektoratin e Punës.

Mbledhja mbahet sot në ora 13:00 në Kuvendin e Kosovës

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat