Mbi 1 mijë e 400 tiketa trafiku të shqiptuara për 24 orë - Bota Sot
Mbi 1 mijë e 400 tiketa trafiku të shqiptuara për 24 orë

Kosova

Mbi 1 mijë e 400 tiketa trafiku të shqiptuara për 24 orë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 08:49
Foto ilustrim

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit i ka gjobitur 1480 persona në trafik.

Për dallim nga aksidentet fatale, që nuk u regjistrua asnjë gjatë 24 orëve të fundit, ato me persona të lënduar dhe me dëme materiale sërish ishin të shumta.

Sipas të dhënave të policisë, dje në territorin e Kosovës janë regjistruar gjithsej 48 aksidente, prej të cilave 13 me persona të lënduar dhe 35 të tjera me dëme materiale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...