Moti sot në Kosovë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë

Kosova

Moti sot në Kosovë

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 07:06
Ilustrim

Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 13-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Për sot indeksi UV paralajmërohet i lartë.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...