"Çmendet moti", shi dhe erë e fortë në Podujevë - Bota Sot
"Çmendet moti", shi dhe erë e fortë në Podujevë

Kosova

"Çmendet moti", shi dhe erë e fortë në Podujevë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 16:00
Foto

Shi i madh ka rënë pasditen e sotme në Podujevë.

Në një video shihen pamjet e erërave të forta dhe shiut në këtë pjesë.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme temperaturat në këtë pjesë të Kosovës kanë shkuar deri në 26 gradë celciues.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...