OVL e UÇK-së në konferencë pas ftesës së Haradinajt për në Hagë - Bota Sot
OVL e UÇK-së në konferencë pas ftesës së Haradinajt për në Hagë

Kosova

OVL e UÇK-së në konferencë pas ftesës së Haradinajt për në Hagë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 17:41
OVL e UÇK-së

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka njoftuar se pas zhvillimeve të sotme rreth dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesës për në Hagë, do të mban një konferencë për media.

Kryesia e OVL UÇK-së, do të mban konference me gazetarë në ora 20:00, të cilën KosovaPress, do ta transmetojë drejtpërdrejt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat