Jashari për dorëheqjen e Haradinajt: Lufta dhe liria e një populli kanë heronjtë dhe sakrificën - Bota Sot
Jashari për dorëheqjen e Haradinajt: Lufta dhe liria e një populli kanë heronjtë dhe sakrificën

Kosova

Jashari për dorëheqjen e Haradinajt: Lufta dhe liria e një populli kanë heronjtë dhe sakrificën

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 23:02
Bekim Jashari ka komentuar dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesën e Gjykatës Speciale.

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka komentuar dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ftesën e Gjykatës Speciale.

Ai ka thënë se lufta dhe liria e një populli kanë heronjtë dhe sakrificën, kanë dhembje e vuajtje.

“Kryeministri ynë, Ramush Haradinaj, i kishte kaluar të gjitha këto. Ka për të kaluar edhe këtë sprovë jo të drejtë dhe gëzimi atëherë do të jetë më madh.

“100 herë me u rrzu, prapë kam me u qu” Ramush Hardinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat