Mbi 3 orë pritje për t’u kthyer në Kosovë - Bota Sot
Mbi 3 orë pritje për t’u kthyer në Kosovë

Kosova

Mbi 3 orë pritje për t’u kthyer në Kosovë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 23:24
Foto ilustrim

Qendra Kombëtare për Menaxhimin e Kufijve ka njoftuar për gjendjen e kufijve në Merdarë dhe tek Dheu i Bardhë.

Sipas një postimi në Facebook, ata thonë se tek Dheu i Bardhë pritja për të hyrë në Kosovë është më shumë se tri orë.

Ndërkaq tek kufiri në Merdare sipas tyre, pritja për të hyrë në Kosovë është deri në tri orë, ndërkaq pritjet për të dalë deri në 2 orë e 50 minuta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat