Daut Haradinaj: AAK e gatshme për epilogun e radhës - Bota Sot
Daut Haradinaj: AAK e gatshme për epilogun e radhës

Kosova

Daut Haradinaj: AAK e gatshme për epilogun e radhës

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 21:36
Daut Haradinaj

Deputeti i AAK-së Daut Haradinaj ka pasur sot një takim me strukturat e kësaj partie në Deçan.

Ai shkruan në Facebook se AAK është e gatshme për epilogun e radhës, pasi që kryeministri Ramush Haradinaj dha dorëheqje pas ftesës nga Gjykata Speciale.

“Sot një takim pune me strukturat e Aleancës në Deçan. Aleanca në Deçan si gjithmonë e organizuar dhe mobilizuar, e gatshme për epilogun e radhës. Me krenari e dinjitet! DH”, shkruan Daut Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat