E dënuara që qeshi me zë në Prishtinë merr vendim: Angazhon avokat tani - Bota Sot
E dënuara që qeshi me zë në Prishtinë merr vendim: Angazhon avokat tani

Kosova

E dënuara që qeshi me zë në Prishtinë merr vendim: Angazhon avokat tani

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 10:44
Tomë Gashi dhe Aida Gashi

Qytetarja Aida Gashi, e cila u bë e njohur pasi u dënua nga Policia e Kosovës sepse qeshi me zë të lartë, tani ka angazhuar avokat.

E qeshura e saj me zë të lartë në qendër të Prishtinës, duke se i ka nxjerrë telashe banores nga Prishtina Aida Gashi.

Gashi ka lajmëruar se ka angazhuar avokat dhe ka ironizuar se ndoshta rasti do të shkojë edhe në Gjykatën Speciale në Hagë.

“Per shkak te qeshures time, me eshte dashte me angazhu ekipin e Avokateve qe flitet se jane ma te miret, ndoshta edhe ky rast do te shkoj ne Gjykaten Speciale ne Hage! Pas angazshimit te Avokateve, sonte do te qeshim se bashku ne ora 23:30 para stacionit policor, qendra 92!”, ka shkruar ajo në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat