Suhareka angazhohet për diasporën, që të kenë shërbime korrekte - Bota Sot
Suhareka angazhohet për diasporën, që të kenë shërbime korrekte

Kosova

Suhareka angazhohet për diasporën, që të kenë shërbime korrekte

Nga: A.SH Më: 22 korrik 2019 Në ora: 10:49
Foto nga takimi

Kryetari i Komunës së Suharekës, ka ndarë detyrat javore, në mes tjerash ka theksuar të kenë një fokus për diasporën, që të kenë shërbime korrekte për ta.

Postimi në Facebook:

Para drejtorive sot kam caktuar detyrat javore, të cilat duhet të përcillen sipas planifikimit vjetor.

Angazhimi duhet të fokusohet mes tjerash edhe për diasporën dhe ne duhet të fokusohemi, që të kemi shërbime korrekte për ta.

Bali Muharremaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat